Zákon přitažlivosti

Zákon príťažlivosti a láska

Zákon přitažlivosti vám může pomoci v hledání lásky. Ve skutečnosti, kdokoliv kdy najde lásku, je to díky Zákonu přitažlivosti. Abyste našli ženu nebo muže vašich snů, musíte přesně vědět, co hledáte.

  • Napište si, jaké vlastnosti by měl mít váš partner nebo partnerka.
  • Napište si, jaký by měl být a jak by se měl chovat a pokud je pro Vás vzhled důležitý, napište si, jak by měla vypadat láska vašeho života.
  • Jaké byste chtěli sdílet společné zájmy a aktivity?
  • Co by vás mělo spojovat a činit tak vztah ještě pevnějším?

Udělejte si jasno v tom, koho byste si chtěli přitáhnout do života.

Když vyšlete vesmíru smíšené signály, tak se vám vrátí úplně stejná věc – smíšené výsledky.

Až si ujasníte představu svého partnera, partnerky, držte se jí. Už teď zažívejte ty pocity, jako byste byli s láskou svého života. Prociťte lásku pro svoji vysněnou osobu, i když ji teď očima ještě nevidíte. Pokud se vám podaří prožívat emoce lásky a štěstí, tak vám Zákon přitažlivosti bude fungovat způsobem, jakým si přejete, aby vám fungoval.

Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti (The Law of Attraction) byl v poslední době zpopularizován knihou a filmem Tajemství od spisovatelsky Rhonda Byrne. Byl představen jako něco tajného, co bylo cíleně skrýváno před veřejností a ze znalosti tohoto zákonu profitovala jenom vybraná hrstka bohatých lidí.

Film Tajemství (2006) přinesl Zákon přitažlivosti celé veřejnosti a stal se z toho mezinárodní hit. V tomto filmu vystupovali známý učitelé osobního rozvoje jako Bob Proctor, Jack Canfield, Joe Vitale, John Grey a Marci Schimoff a také kvantový fyzici John Hagelin a Fred Alan Wolf.

Nejvíce se o Zákonu přitažlivosti začalo mluvit, když známá americká moderátorka Oprah Winfrey věnovala tomuto tématu až dvě z její show. To nastartovalo velký zájem u veřejnosti.

Zákon přitažlivosti se skládá ze třech kroků:

  • žádejte – je potřebné vyslat do vesmíru vibrace toho, co chcete
  • věřte – že dostanete, co jste žádali
  • přijímejte – buďte připraveni, že dostanete, o co jste žádali

Zde seznam kroků končí, co se stalo velkou kritikou a později všichni autoři k tomuto seznamu přidávají ještě jeden krok:

  • konejte – uskutečňujte inspirované akce a pracujte na materializaci svého snu
Mnoho lidí si totiž myslelo, že stačí si jenom něco přát, věřit, že to dostanou, a náhle jim to spadne do klína. Tak to ale nefunguje. První dva kroky (žádejte a věřte) vám pomohou otevřít své vnímání novým příležitostem, které pokud využijete, tak se můžete posunout směrem k dosažení svého cíle. Potřebujete být otevřeni tomuto vnímání a tyto příležitosti využít, tj. konat, aby pro vás Zákon přitažlivosti mohl fungovat.