pdf.

Tajemství přitažlivosti srdce pdf

Ruediger Schache - Tajemství přitažlivosti srdce

Ruediger Schache - Tajemství přitažlivosti srdce

Autor skvělé knihy „Tajemství přitažlivosti srdceRuediger Schache našel jednoduché řešení. Jestli jste až dosud měli pocit, že svůj magnetismus nemáte pod kontrolou, stačí, když uděláte čtyři jednoduché kroky, které vás dovedou k novému vyzařování.

  1. krok: Pozorujte – nic nekontrolujte, nechte vše proplout. Ujistěte se, že jednoduše víte, co děláte.
  2. krok: Pochopte, proč se určité věci stali určitým způsobem. Vše se totiž stalo přesně tak, jak bylo pro vás potřeba.
  3. krok: Přijměte věci, jaké jsou. Neznamená, že je musíte řešit, jen je vnímejte.
  4. krok: Rozhodněte se vybírat si své myšlenky. Teď už víte, že čím déle na něco myslíte, tím silněji to k sobě přitahujete.

Víte, v čem vlastně tkví samotná podstata zákona přitažlivosti srdce? Co je jeho hnací sílou?

Je to láska. Je to pocit, který vyzařuje z vašeho nitra. Vytryskává přímo z vašeho srdce.

Jakou roli teda hraje onen pověstný zákon přitažlivosti srdce? Řekla bych, že nejdůležitější. Jestli ho vnesete do svého života a porozumíte tomu, jak funguje, čeká vás překrásný život naplněný fungujícími vztahy s lidmi, kteří prozáří vaše přítomné okamžiky láskou a štěstím.

Víte, co je univerzálním symbolem lásky?

Srdce.

Staří Řekové totiž věřili, že srdce je sídlem duše. Číňané ho spojovali s centrem štěstí a v Egyptě věřili, že všechny city a schopnosti pocházejí právě ze srdce. Nikdo přesně neví, odkud se vzalo spojení srdce s láskou. Jednou z teorií je, že se poprvé spojilo s láskou ve městě Cyrene, které se nacházelo na území dnešní Libye. Území bylo známé pro rostlinu Silphium, semínka které připomínají srdíčko. Rostlina měla léčivé schopnosti a mimo jiné byla hodně používána jako přírodní antikoncepce.

Proč vše kolem nás působí jako náhoda? Proč máme pocit, že nám nefungují vztahy? Proč si myslíme, že nedostáváme to, po čem z celého srdce toužíme?

Protože jsme dosud nepochopili, jak funguje tajemství přitažlivosti srdce.

Od MP3 Knihy dne 15.12.2011 | Knihy
Štítky: , , ,

Knihy v pdf

Knihy v PDF jsou na internetu stále častější. PDF je typ souboru, který zavedla firma Adobe a znamená: Portable Document Format (přenositelný formát dokumentu).

Výhoda knih v PDF je, že dokument vypadá stejně na různých typech počítačů a operačních systémů. Na prohlížení se nejčastěji používá Adobe Acrobat Reader, ale existují také mnohé jiné programy, které můžete použít na čtení PDF knih. Je ale možné, je některé programy vám nezobrazí PDF knihu úplně přesně.

Často se s tímto problémem setkávají majitele čteček na elektronické knihy (nejznámější je Amazon Kindle). Elektronické čtečky na knihy mají obvykle menší display a používají na zobrazení jenom černou barvu, případně několik odstínů šedé. Proto, pokud PDF knihy obsahují obsáhlejší grafiku, nebo je ve větším formátu, tak se nemusí zobrazit korektně.

Tak či tak, budoucnost patří elektronickým knihám. Rychlá dostupnost, neničí se tolik příroda a hlavně nezabírají tolik místa ve vaší knihovně… I když… pokud jste zvyklí si do knih psát poznámky, zvýrazňovat text apod. tak pravděpodobně sáhněte po klasické knize na papíře.

Od MP3 Knihy dne 5.10.2011 | Knihy
Štítky: , , ,