moc

Moc podvědomí

Dr. Joseph Murphy - Moc podvědomí

Dr. Joseph Murphy - Moc podvědomí

Knihu Moc podvědomí napsal Dr. Joseph Murphy a patří mezi klasické díla literatury pozitivního myšlení. Někdy se toto myšlení nazývá také New Age. Lidí mají na tuto knihu různé názory. Někteří si myslím, že autor byl příliš ovlivněn křesťanstvím, jiným tato kniha významně změnila život k lepšímu.

Tak jako platí u všeho, vybírejte si cíleně informace, které chcete přijmout, a které ne. Tato kniha obsahuje mnoho podnětných myšlenek, které mohou změnit váš život k lepšímu, pokud je začnete používat. Ale také nemusíte. Pokud vám nevyhovují, seberte si, co je dobré a ostatní nechte být.

Tuto knihy vydalo v České republice Nakladatelství PRAGMA. Oficiální text z přebalu:

Světoznámý bestseller učitele pozitivního myšlení dr. J. Murphyho, význačného představitele proudu psychologického myšlení, jež vyzvedá úlohu podvědomí v lidské psychice. Podvědomí je podle autora dokonce rozhodující silou, která určuje nejen duševní, ale také tělesný a společenský rozvoj člověka a na množství konkrétních příkladů dr. Murphy uvádí, jak postupovat, aby člověk dosáhl úspěchu v zaměstnání, podnikání apod. Autor nám tak pomáhá při hledání kladných řešení našich životních situací.