Marie Michaličková

Marie Michaličková

Jméno Marie Michaličková není úplně neobvyklé a existuje více žen s tímto jménem.

Marie Michaličková – Kouč osobního rozvoje

Marie Michaličková se narodila v roce 1982 a dětství prožila v malebné vesnici Šumice vedle Uherského Brodu. Již od svého mládí se zajímala o osobní rozvoj. Četla knihy, chodila na přednášky a postupně získávala zkušenosti z oblasti osobního rozvoje, finanční inteligence, partnerských vztahů apod. Nejvíce se ale naučila praxí – prací s klienty.

Tyto své zkušenosti postupně transformovala do článků, seminářů a přednášek. Aktuálně se aktivně věnuje koučování a vystupování na pravidelných internetových přednáškách přes internet na webu Kouč Marie.

Je autorkou desítek webinářu a stovek článků, které publikuje např. na webech:

Jejím hlavním posláním je zlepšit život alespoň 1 milionu lidí na světe přes své přednášky, články a relaxační audia na pozitivní programování mysli. Člověk není konstruován na 100% výkon po celý den. Její relaxační audia pomáhají lidem si najít chvíli oddechu, posilnit imunitu, nabít se energii a získat pozitivní přístup k životu.

www.jakpodnikat.eu

Web stránka www.JakPodnikat.eu obsahuje ucelený systém video-školení, jak podnikat na internetu. Toto školení je založeno na poznatcích z praxe z několikaročního podnikání na internetu, které získali Ján a Marie Michaličkovi.

Podnikání na internetu obsahuje vícero specifických zákonitostí, které je dobré vědět ještě před samotným začátkem podnikání, před zpřístupnění vaší web stránky na internetu.

Mnoho věcí se naučíte až vlastní praxí, ale je lepší a méně riskantní, když máte k dispozici databázi znalostí, které začátek vašeho podnikání ulehčí. Právě toto je cílen internetového video-školení Jak podnikat na internetu.

Můžete se průběžně vzdělávat a hlavně aplikovat naučené znalosti krok za krokem. K dispozici je také emailová poradna, nebo můžete využít osobní koučink přímo s autory školícího webu.