kouč

Marie Michaličková

Jméno Marie Michaličková není úplně neobvyklé a existuje více žen s tímto jménem.

Marie Michaličková – Kouč osobního rozvoje

Marie Michaličková se narodila v roce 1982 a dětství prožila v malebné vesnici Šumice vedle Uherského Brodu. Již od svého mládí se zajímala o osobní rozvoj. Četla knihy, chodila na přednášky a postupně získávala zkušenosti z oblasti osobního rozvoje, finanční inteligence, partnerských vztahů apod. Nejvíce se ale naučila praxí – prací s klienty.

Tyto své zkušenosti postupně transformovala do článků, seminářů a přednášek. Aktuálně se aktivně věnuje koučování a vystupování na pravidelných internetových přednáškách přes internet na webu Kouč Marie.

Je autorkou desítek webinářu a stovek článků, které publikuje např. na webech:

Jejím hlavním posláním je zlepšit život alespoň 1 milionu lidí na světe přes své přednášky, články a relaxační audia na pozitivní programování mysli. Člověk není konstruován na 100% výkon po celý den. Její relaxační audia pomáhají lidem si najít chvíli oddechu, posilnit imunitu, nabít se energii a získat pozitivní přístup k životu.

Kouč

Kouč (v angličtině „coach“) je označení pro trenéra. Na rozdíl od sportu se slovem Kouč označuje většinou trenér z oblasti osobního rozvoje. Proces trénování se nazývá koučink. Poznáme různé druhy koučů a koučinku:

Úkolem kouče není být vašim šéfem. Kouč není někdo, kdo bude dělat za vás rozhodnutí.
Úkolem kouče je pomocí otázek umožnit klientovi, aby si našel řešení problému sám v sobě. Úkolem kouče je motivovat klienta, aby tyto řešení uvedl do praxe a změnil si svůj život na taký, jaký chce.
Od Kouč Marie dne 14.8.2011 | Osobní rozvoj
Štítky: ,